Informace

HARFOVÁ SOUTĚŽ PROF. KARLA PATRASE
MÍSTO KONÁNÍ SOUTĚŽE
Hudební a taneční fakulta AMU
Malostranské nám. 13, Praha 1 – Malá Strana
SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ SOUTĚŽE
RESPIRIUM
7. listopadu 2019 v 18.00
PREZENCE
KLUB
8. – 9. listopadu 2019 8.00 – 17.30
10. listopadu 2019 8.00 – 10.00
SOUTĚŽ
GALERIE
8. listopadu 2019 8.30 – 18.30
9. listopadu 2019 9.00 -18.45
10. listopadu 2019 9.00 – 10.50
KONCERT VÍTĚZŮ
SÁL MARTINŮ
10. listopadu 2019 v 15.30
SHOWROOM L&H, SALVI
ZASEDACÍ SÁL
po dobu konání soutěže

 

HARMONOGRAM

Harmonogram soutěže si stáhněte ZDE (PDF 250 kB)

 

SEZNAM SOUTĚŽÍCÍCH

  1. kategorie

Barash Stanislava

Błoniarz Maria

Grzywińska Amelia

Kolařík Matěj

Mizujeva Darija

Mlodawska Zofia

Savchenko Alla

Zaradna Zarina

  1. kategorie

Andersson Hanna Marie

Beikule Adriana

Brabcová Klára

Budzanowska Zofia

Holá Eliška

Jankowska Julia

Kostina Maria

Kunach Agata

Kyzlinková Jana Marie

Matuszyńska Maria

Novotná Amálie

Pojawa Witold

Rutkovska Lauma

Sabirova Zlata

Sadílek Jakub

Schneiderová Petra

Soviarová Sabina

Sprawka Hanna

Steblová Noemi

Wieczorek Antonina

Yu Anna Qianqian

Zeidler Milla Charlotte Johanna

  1. kategorie

Barash Miroslava

Dubielecka Klara

Horáková Elen

Kacprzak Anastazja

Kalinichenko Yelyzaveta

Lanskaia Sofiia

Lesechko Elisaveta

Lipnickaitė Linė

Miazga Oliwia

Niedźwiecka Magda

Radow Iris

Ritter Filip

Seifertová Beata

Szewczyk Laura

Varkočková Zuzana

Vasylieva Varvara

Vlasenko Anastasija

Vojtíková Klára

  1. kategorie

Holečková Josefína

Novotná Laura

Nowaczek Kalina

Sadílek Martin

Tutkute Giedra Julija

Voronova Mariia

  1. kategorie

Akhmedzonova Dinara

Buriánková Anna

Čurdová Veronika

Eskef Hala

Herrmann Selma

Holler Caroline

Chludzińska Anna

Iudina Karina

Janiak Zofia

Malinowski Kacper

Petkaničová Júlia

Podlešáková Vendula

Raichová Miriam Anna

Skonieczna Natalia

Stojanović Minja

Subina Anastasiia

Vujosevic Teodora

  1. kategorie

Bilanová Adéla

Hurťáková Barbora

Jurcova Laura

Karasková Lada

Konvalinková Blanka

Pierzak Zuzanna

  1. kategorie

Valášková Kateřina 1997